Etiketler

28 Haz “5’ten Sonra” başlıyor.

Size ”5’ten Sonra” isimli bir etkinlik hakkında bilgi vermek istiyorum, aynı zamanda sizi 29 Hazirandaki ilk etkinliğimize ve “Yubal” mini konserine davet etmek istiyorum.

Bu etkinlik sürekli aynı üyelerle çalışılıp konser verilen bir koro gibi değil ve bu etkinliğe düzenli gelmek zorunda da değilsin. İstersen bir etkinliğe katılıp bir daha hiç katılmayabilirsin veya düzenli olarak istediğin kadar etkinliğe dahil olabilirsin. “5’ten Sonra”, katılımcıları her etkinlikte değişebilen ve her etkinlikte farklı bir eserin söylendiği bir koro etkinliğidir.

Her bir etkinlikte sevilen popüler şarkılardan bir tanesini herkesin söyleyebileceği basitlikte çok seslendiriyoruz. Eseri birlikte prova ettikten sonra etkinliği görüntü ve ses kaydını aldığımız bir performansla bitiriyoruz.

Gruplarla teker teker çalışırken diğer gruplar rahat bir ortamda yiyip içme ve sohbet etme özgürlüğüne sahip. Her grup ile çalıştıktan sonra bir araya gelip eseri icra edeceğiz. Etkinliğin sonunda, yaptığımız performansın sesinin ve görüntüsünün profesyonel kaydını sosyal medyada yayınlayacağız.

İlk etkinliğimiz https://barockbar.com/ Maslak Barock barda olacak ve Sezen Aksudan yayınlanması için izin alınan “O Zaman Şarkı Söylemek Lazım” isimli eserini söyleyeceğiz.
Aynı zamanda Yubal Dünya Müziği Korosu’nun 2 eserlik bir performansı da gecenin sonunda sizlerle olacak.

Etkinlik Cengiz Ünal & Veysel Kuyumcu tarafından modere edilecektir..

Etkinliğe seni davet ediyorum. Görüntü kaydı yapılacağından dolayı kendine yakıştırdığın istediğin kıyafeti giyebilirsin. Sıradışı ve marjinal de olabilirsin, seni ifade eden her şey olabilir.

Etkinlik: 5’ten Sonra
Yer: Maslak Barock Bar
Saat: 19.00 – 22.00

_____________________

Whatsapp grubuna katılmak için: https://chat.whatsapp.com/E1sCZaWZcogLotE1mOKhx8